fbpx

Mes, bendrovės POKYČIŲ VALDYMAS komanda, kiekvieną dieną inicijuojame ir valdome pokyčių projektus. Mes žinome kaip įgyvendinti svajones bei dirbti su pasipriešinimu. Rafinuotas paprastumas, subtilios detalės, išgryninti sprendimai – taip apie mus sako mūsų klientai.

POKYČIŲ VALDYMAS

Bendrovės POKYČIŲ VALDYMAS sritis – organizacijų mokymai, konsultacijos ir tyrimai bei su organizacijų efektyvumo didinimu susiję projektai. Bendrovė teikia kompleksines mokymų, konsultavimo ir tyrimų paslaugas bei padeda rasti tinkamiausius strateginius, organizacinius ir taktinius sprendimus. POKYČIŲ VALDYMAS užsakovai – verslo bei viešojo sektoriaus organizacijos.

Dalykiškumas, novatoriškas požiūris ir jaunatviška energija – tai bruožai, vienijantys POKYČIŲ VALDYMAS ekspertų komandą, kurios branduolį sudaro vadybos, tarptautinio verslo, strateginio valdymo, organizacinės psichologijos, sociologijos srityse patirtį įgiję profesionalai. Skirtingų kompetencijų bei kvalifikacijų derinys, ilgametė patirtis įvairaus pobūdžio projektuose – tai bendrovės stiprybė ir išskirtinumas.

POKYČIŲ VALDYMAS nuo 2011 metų teikiamos mokymų, tyrimų ir konsultacijų paslaugos apima itin platų veiklų spektrą – nuo projekto idėjos bei strategijos sukūrimo iki projekto įgyvendinimo per įmanomai trumpiausią laiką ir su mažiausia rizika. POKYČIŲ VALDYMAS komanda įvertina kiekvieno užsakovo poreikius, suformuoja juos atitinkantį paslaugų paketą, o esant būtinybei pasitelkia patikimus partnerius.

VADOVO ŽODIS

Yra daugybė mokslininkų apibūdinančių pokyčius, jų fazes, etapus, veiksnius bei taikymo sritis. Taip pat yra daugybė rekomendacijų, kaip tuos įvairius, sudėtingus ir paprastus, kompleksinius ir elementarius, įtraukiančius visą organizaciją ar tik jos dalį, didinančius arba optimizuojančius darbuotojų skaičių, reikalaujančius didelių arba mažų finansinių išteklių, pokyčius valdyti. Bet mums visada pagrįstai kyla klausimas ar kas bandė tai padaryti praktiškai?

Mes, bendrovės POKYČIŲ VALDYMAS komanda, kiekvieną dieną inicijuojame ir valdome pokyčių projektus. Mums pažįstamos situacijos, kai preciziškai suplanuotas pokytis nepavyksta, dėl silpniausios grandies – žmonių – nenoro keistis ir keisti, ir viskas verčiasi aukštyn galva ir reikia permąstyti visus savo žingsnius bei sudėlioti naują pokyčio įgyvendinimo programą. Mes žinome kaip praktiškai dirbti su pasipriešinimu bei įgyvendinti svajones.

Rafinuotas paprastumas, subtilios detalės, išgryninti sprendimai – taip apie mus sako mūsų klientai.

Mes – tai POKYČIŲ VALDYMO komanda!

Nuoširdžiai Jūsų
Tomas Vasiliauskas